-
23rd Mayıs 2010

La İlahe İllallah Ne Demektir?

posted in VIDEOLAR |

 

Mustafa İslamoğlu: 1960 Kayseri doğumlu. Kayseri, Yüksek İslam Enstitüsü ve Ezher mezunu. “Hayat Kitabı Kur’an” adlı meal çalışması, Üç Muhammed İki Tasavvur Bir Gerçek, Yahudileşme Temayülü gibi çok sayıda kitabı bulunuyor.

This entry was posted on Pazar, Mayıs 23rd, 2010 at 14:21 and is filed under VIDEOLAR. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

There are currently 3 responses to “La İlahe İllallah Ne Demektir?”

Why not let us know what you think by adding your own comment! Your opinion is as valid as anyone elses, so come on... let us know what you think.

 1. 1 On Eylül 26th, 2011, Musluman said:

  Bu adam Hadis inkarcisidir.
  Gorusleri Sapik firkalarin goruslerinden farksizdir.
  Allah’tan bu ve bunun gibi belamlari,
  Cehennemin en alt tabakasinda azaba ugratmasini,
  dunyalarini basina gecirmesini istiyorum.

 2. 2 On Eylül 26th, 2011, admin said:

  Yeterince araştırma yoluna gitmeden insanları böyle kolayca yaftalamak hiç ahlaki değil. Hele, “La ilahe illallah”ın ne olduğunu açıklayan birini. Sizden önyargılı ve tarafgir davranmadan sözünü ettiğiniz kişiyi kendi kulağınızla dinlemenizi, kendi gözünüzle izlemenizi ve sağduyulu biçimde karar vermenizi istiyoruz.

  “Bir kavme olan kızgınlığınız sizi adaletsizliğe sürüklememelidir. Adaletli olun. Takvaya en yaraşan budur.” Maide: 8

 3. 3 On Mayıs 6th, 2016, ümit said:

  Cevabım yorum yazdığını sanan. 2 kişiye. Arkadaşım,kuranın yani allahın sözünü. Rafa koyup. Hadisler ki yüzde 95 yalan olan sözlerin peşindenmi gideceğiz karar verin.peygamber sözü ki çoğu yalan sizi cennete. Taşımaz. Cehennemin taa..dibine. gidersin.hadis dediklerinizi,inkar ederim. Kurandaki emirlerle bağdaşmıyorsa.önce siz kuranı, ve o çağın tarihini okuyun öğrendiğimize kanaat. Getirirseniz.oturun yorum yazın. Kendi bildiğinizi sandığınız olmasın,önce siz cenneti kazandığınızdan emin olun.ki.kimse olamaz, sonra başkasını koyun kafanızdakileri cehenneme.

Yorum Yaz